جستجو
Close this search box.

رویدادها

هفته‌نامه هلی‌تاک، هر دوشنبه

یکی از مهمترین موضوعاتی که باید بهش توجه کنیم اینه که رشد و توسعه فردی یک فرایند مستمر و دنباله‌دار هست که با تعهد دادن به آن و دنبال کردنش می‌تونیم نسخه بهتری از خودمون ایجاد کنیم. هفته‌نامه هلی تاک بخشی از همین برنامه مستمر و دنباله‌دار هستش که ما به صورت هفتگی اون رو برای شما ارسال می‌کنیم. در این هفته‌نامه یه موضوع مرتبط با توسعه فردی رو براتون آماده می‌کنیم و براتون ارسال می‌کنیم. شما هم اگر دوست دارید که در این هفته‌نامه عضو باشید و هفته‌ای یه ایمیل هیجان‌انگیز بگیرید، فرم پایین صفحه رو پر کنید.

ارزیابی فصلی

هر سه ماه یک‌بار در صفحه اینستاگرامی هلی‌تاک یک لایو ویژه داریم و به ارزیابی خودمون در فصلی که گذشت می‌پردازیم و به سوالات شما پاسخ می‌دیم.

چالش‌های اینستاگرام

هر ماه یک چالش اینستاگرامی داریم که در قالب استوری و با حمایت یک کسب‌وکار منتشر می‌شه. موضوع هر چالش مرتبط با توسعه فردیه و مدتش هم یک هفته‌اس. در طول این یک هفته، هر روز استوری‌های مرتبط با این چالش در اینستاگرام هلی‌تاک منتشر می‌شه. افرادی هم که دفتر برنامه‌ریزی هلی‌تاک رو تهیه کردن با استفاده از صفحات مخصوص در این دفتر، می‌تونن روند خودشون در این چالش‌ها رو پی‌گیری کنن.

ویرایش محتوا
برای ویرایش/افزودن محتوا روی دکمه Edit Content کلیک کنید.
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا