جستجو
Close this search box.

درباره هلی‌تاک

سلام سلام. من هلی هستم.

من کوچ توسعه فردی هستم و به افراد کمک میکنم تا مهارت های خودشون رو پرورش بدن، یه ورژن بهتر از خودشون بسازن و به هدف هاشون برسن.

حدود ده سال پیش برای گرفتن مدرک MBA با گرایش بازاریابی مهاجرت کردم و الان شیکاگو زندگی می‌کنم. درکنار کوچینگ، محتوای کنفرانس‌ها و سمینارهای یه سازمان معتبر در حوزه کسب‌وکار رو مدیریت می‌کنم و به واسطه کارم با آدمهای موفق زیادی آشنا میشم و ازشون یاد می گیرم.

ماموریت

رشد و توسعه فردی و توانمندسازی مخاطبان هلی‌تاک در برنامه‌ریزی و یادگیری مستمر یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های هلی‌تاک به شماره می‌ره. ما در تیم هلی‌تاک تلاش می‌کنیم با هر محتوایی که با مخاطبانمون به اشتراک می‌ذاریم، حتی اگه شده به یک نفر در یک جای دنیا کمک کنیم تا با یادگیری اصولی، به اهدافش دست پیدا کنه.

چشم‌انداز

تیم هلی‌تاک برنامه‌ریزی و دستیابی به اهداف رو به طور اصولی و از طریق ارائه محتوا و محصولات مختلف آموزش می‌ده. ما چشم‌انداز هلی‌تاک رو در رسیدن به جامعه‌ای می‌بینیم که افراد با اهمیت به رشد فردی و یادگیری بتونن به سمت موفقیت و دستیابی به اهدافشون پیش برن.

ارزش‌ها

یادگیری یکی از مهم‌ترین ارزش‌های هلی‌تاکه. یادگیری ما رو به سمت رشد حرکت می‌ده و بهمون کمک می‌کنه به اهدافمون دست پیدا کنیم. هلی‌تاک بر پایه یاد گرفتن و یاد دادن مطالبی که پایه علمی دارند شکل گرفته و به همین دلیل بابت تولید هر نوع محتوای هلی‌‌تاک زمان و دقت بسیاری صرف می‌شه.

تیم هلی‌تاک

تیم هلی‌تاک از افراد متخصصی تشکیل شده که هرکدوم از اعضای گروه دیدگاه‌ها و مهارت‌های منحصر به فردی رو ارائه می‌دن و با همفکری و همکاری گروهی، تلاش دارن بهترین و باکیفیت‌ترین نوع محتوا و محصول رو به دست شما برسونن.

هلی هندسی

تهیه‌کننده و مدیر محتوای پادکست

اشکان شاهرخ

گرافیست

نیکو مهرسا

مدیر محتوا

سحر یوسفی

مدیر ارتباط با مشتری

سوالات متداول

هلی‌تاک یک پادکست در حوزه توسعه فردیه و به شما کمک می‌کنه در زندگی حرفه‌ای و شخصی خودتون بهتر عمل کنید.

شما می‌تونین هلی تاک رو در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنین و اگه سوالی راجع به پادکست‌ها، چالش‌ها و تمرین‌ها دارین از طریق شبکه‌های اجتماعی بپرسین.

شنیدن همه‌ی اپیزودهای هلی تاک رایگانه. اما برای انتشار پادکست یا متن اون در جاهای دیگه باید فرم زیر رو پر کنین تا اجازه بگیرین.

اولویت هلی‌تاک اینه که تمامی مطالب مطرح شده در پادکست‌ها کاملاً علمی و مستند باشه. برای تولید هر قسمت ده‌ها مقاله علمی و منابع مختلف رو چک می‌کنیم. برای همین تولید و انتشار اپیزودهای جدید کمی زمان می‌بره اما تمامی تلاش ما اینه که در سریع‌ترین زمان ممکن اپیزود جدید رو منتشر کنیم.

بله حتما. شما می‌تونید از طریق شبکه‌های اجتماعی و ایمیل با هلی در ارتباط باشید و ایده‌ها و دغدغه‌های خودتون رو مطرح کنید.

تماس با هلی‌تاک

ایمیل

hellitalk@gmail.com

شماره تماس

09372018043

شما می‌تونین هلی تاک رو در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنین و اگه سوالی راجع به پادکست‌ها، چالش‌ها و تمرین‌ها دارین از طریق شبکه‌های اجتماعی بپرسین.

شنیدن همه‌ی اپیزودهای هلی تاک رایگانه. اما برای انتشار پادکست یا متن آن در جاهای دیگه باید فرم زیر رو پر کنین تا اجازه بگیرین.