سلام سلام. من هلی هستم

من کوچ توسعه فردی هستم و به افراد کمک میکنم تا مهارت های خودشون رو پرورش بدن، یه ورژن بهتر از خودشون بسازن و به هدف هاشون برسن.

حدود هشت سال پیش برای گرفتن مدرک MBA با گرایش بازاریابی مهاجرت کردم و الان شیکاگو زندگی می‌کنم. درکنار کوچینگ، محتوای کنفرانس‌ها و سمینارهای یه سازمان معتبر در حوزه کسب‌وکار رو مدیریت می‌کنم و به واسطه کارم با آدمهای موفق زیادی آشنا میشم و ازشون یاد می گیرم.

یه نفر که دوست داره همه یادبگیرن

من ایمان دارم که آموزش دنیا رو برای زندگی جای قشنگ تری میکنه! برای همین دوست دارم تجربه ها و دانشم رو با بقیه به اشتراک بگذارم.

آبان ماه سال 1397 شروع به تولید پادکست هلی تاک کردم تا اینجوری به فارسی زبانها کمک کنم روی رشد و توسعه فردیشون کار کنن و در مسیر رسیدن به اهدافشون قدم بردارن. برای تولید پادکست هلی تاک از منابع مختلفی مثل مقالات، کتاب‌ها، ورکشاپ‌ها، تجربه شخصی و داستان‌های موفقیت آدم‌های دنیا استفاده میکنم. علاوه بر اینها به خاطر شغلم این شانس رو دارم که با مدیرهای موفقی دیدار و کار کنم. توی پادکست هلی تاک گاهی رمز موفقیت این افراد رو هم بهتون می گم.

دوست دارم بدونین که تولید پادکست هلی تاک به من هم کمک میکنه تا از شما یاد بگیرم.

اینستاگرام من

من معمولا توی اینستاگرام خیلی فعالم! اگه دوست داشته باشین می‌تونین در اینستاگرام من رو دنبال کنین و بیشتر باهام آشنا بشین. کافیه سرچ کنین Hellitalk تا پیدام کنین.

اونجا بیشتر از خودم و تجربه های فردیم میگم. محتوای تمکیلی برای هر اپیزود منتشر میکنم و کتاب و پادکستهای خوب دیگه رو معرفی میکنم. درضمن چالش‌ها و تمرین‌های پادکست رو هم می‌تونین از اینستاگرامم دنبال کنین و با من همراه بشین.

من رو در اینستاگرام دنبال کنین

آخرین پست های صفحه اینستاگرام